Νέα του συλλόγου
09.06.2010
ΝΕΑ - Προβολή DVD στο Βρέλη
Την Κυριακή 6 Ιουνίου τα μέλη του Ε.Ο.Σ Μοιρών είχαν την ευκαιρία να βρεθούν όλοι μαζί , όχι για να ανεβούν κάποια κορυφή αλλά για να τιμήσουν τα υπέροχα φαγητά της Ρένας μας . Καταπληκτική μαγείρισσα και απίθανη οικοδέσποινα . Η εκδήλωση έγινε με αφορμή την προβολή dvd κάποιων από τις τελευταίες εξορμήσεις μας . Σκηνοθέτης ; Ποιος άλλος ; Ο Δακανάλης .
Φωτογραφίες : Θωμάς Παρθενάκης